Poznejte budoucnost
tryskacích technologií

Inovativní a efektivní řešení povrchových úprav.


Již od roku 1994 dodáváme profesionální tryskací techniku a systémy pro povrchové úpravy. 

Prozkoumejte naše technologie

Další

Není umění utrácet, ale je umění správně investovat,
MYSLETE EKONOMICKY

Není umění utrácet, ale je umění správně investovat.
Naše inovativní tryskací technologie šetří našim zákazníkům peníze i čas. Máme více než 20 let zkušeností s výrobou tryskacích technologií.

Tryskací technologie není pouze způsob čištění povrchů, je základním technologickým procesem k dosažení špičkové úrovně finálních produktů. S kvalitou technologie roste i kvalita práce a kvalita výrobního procesu. Tyto faktory společně znamenají nemalou úsporu peněžního i lidského kapitálu. 

V dlouhodobém horizontu technologie SOLITON přináší až 50% úsporu provozních nákladů. Pro detailní informace nás kontaktujte.

Máte dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás!

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

WISTA SEMINÁŘ
EKONOMIKA TRYSKACÍCH BOXŮ
Pro více informací a budoucím termínu
volejte +420 731 616 609

Pro správne zobrazení produktové nabídky použijte prosím minimální rozlišení 1280px nebo nás kontaktujte.

Máte dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás!

Metací stroje průběžné s válečkovou tratí

Metací stroje

Metací stroje průběžné s válečkovou tratí

Tryskací stroj s průběžnýou tunelovou komorou a horizontálním plněním a výstupním válečkovým dopravníkem. Komponenty, které mají být ošetřeny při průchodu komorou, jsou dopravovány válečkovou tratí v různých délkách, což zajišťuje rotačně-posuvný pohyb tryskaného profilu a otryskání celého povrchu. Na výstupu ze zařízení jsou ošetřené výrobky zbaveny zbytků abraziva díky systému kartáčů a OFUKU. Pro jednotlivé ošetření splňuje normy ISO 8501-1 a SIS SS 055900.

Dle potřeby zákazníka nabízíme nejvhodnější řešení zařízení LAUCO.

1. Tryskací stroje na ocelové plechy a profily

Několik tryskacích kol a motory s různým výkonem v závislosti na produkční kapacitě a požadavcích zákazníka.

Dle požadavků zákazníka je možné upravit délku externí válečkové dráhy. Rychlost válečkového dopravníku je variabilní a je možné ji ovládat pomocí měniče.

2. Tryskací stroje pro vnitřní a vnější čištění trubek a potrubí

Zařízení má stejné technické parametry jako LAUCO zařízení na tryskání ocelových plechů a profilů. Výjimkou jsou pouze externí válečkové dráhy, které jsou v tryskací komoře tvarovány do speciálního profilu pro správnou pozici na válečkové dráze.

Tyto stroje mají speciální válečkovou dráhu s tvarovanými profily. Nejdůležitější charakteristikou zařízení je kapacita tryskání, a to bez nutnosti dalšího ručního tryskání, v jednom výrobním procesu, a to jak vnější stranu potrubí (pomocí metacích kol), tak vnitřní stranu (s pomocí stlačeného vzduchu tryskou).

3. Tryskací stroje pro díly z konstrukční oceli

Jde o alternativu ke strojům na ocelové plechy a profily. Stoje mají vstupní šíři do 2000 mm s více metacími koly, která jsou tvarována tak, aby co nejvíce pokryla ošetřovaný povrch.

4. Tryskací stroje ve spojení s automatickými lakovacími systémy pro plechy a všechny typy profilů

Zde máme stroje LAUCO včetně zařízení pro neúplné tryskání a lakovací linky s vysokou produkční kapacitou.

Tradičně jsou tato zařízení uspořádána takto:

  • Nakládací a dopravní systémy
  • Předehřívací pec
  • Tryskací stroj LAUCO
  • Lakovací komora
  • Sušárna
  • Systém pro vykládku včetně dopravníku

5. Tryskací stroje pro ingoty

Nejdůležitější vlastností je manipulační systém složený z drážkované válečkové dráhy, vhodné pro pohyb polotovarů čtvercového nebo kruhového tvaru. Tyto tryskací stroje mají tryskací kola s nejvyšším výkonem k dosažení vyšší rychlosti produkce.

6. Tryskací stroje pro hliníkové profily

Válečkový dopravník je vybaven speciálním zařízením pro povrchovou úpravu lisovaných hliníkových profilů.

Máte dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás!

KDO JSME?

WISTA s.r.o. je, již od roku 1994, předním dodavatelem komplexních technologických řešení v oblasti povrchových úprav. WISTA vlastní unikátní technologii SOLITON®, speciálně vyvinutou pro efektivní provoz tryskacích komor, zaměřenou hlavně na vyšší výkon a snížení provozních nákladů použitých materiálů a energií. Efektivita a účinnost jsou hlavní kritéria společnosti od vlastního vývoje, přes konstrukci a výrobu až po následný servis.

Chcete lépe a efektivněji využívat svou technologii tlakovzdušného tryskání?
Vzdělávání operátorů

Získejte praktický návod, jak nastavit své výrobní operace pro maximální výkon a minimalizaci nákladů.
 

Jak zlepšit tryskání?

Chcete efektivněji spravovat a udržovat tryskací technologii?
Vzdělávání údržby

Naučte se předcházet poruchám a správnou údržbou dosáhnout až statisícových úspor ročně!
 

Jak zvýšit efektivitu?

Chcete spolehlivě poznat rozdíl mezi utrácením peněz a investicí?
Vzdělávání manažerů

Umožněte své firmě zodpovědně se rozhodovat o ekonomice tryskací technologie a správně investovat do progresivní technologie s vysokou přidanou hodnotou. 

Proč bych měl koupit?

PODÍVEJTE SE NA TO,
CO O NÁS ŘEKLI

Zeppelin CZ s.r.o.
Již v průběhu výběru zhotovitele tryskací boxů působila firma WISTA profesionálně a jimi navrhované a posléze i realizované technické řešení SOLITON považujeme za vysoce kvalitní, spolehlivé a hospodárné. Svou roli sehrála rovněž vzdálenost firmy a servisní zázemí, kdy včasnost servisního zákroku hraje důležitou roli.    

Radomír Pastrňák
vedoucí provozu, divize důlní stroje
ACTHERM strojírenství, s.r.o.
O tryskací kabině jsme uvažovali déle než dva roky. I když byla nabídka od WISTY mezi nejdražšími, přesvědčila nás rychlá návratnost investice, referenční kabina, kterou jsme měli možnost vidět a především profesionální, přátelský a velmi akční přístup všech zúčastněných zaměstnanců  společnosti  WISTA.    

Ing. Antonín Kalaš
jednatel společnosti
TATRA TRUCKS a. s.
Rozhodly zkušenosti, reference a inovativní produkt. I když byla naše firma v době nákupu SOLITONU v režimu maximálních úspor a každý nákup jsme důkladně zvažovali, rozhodli jsme se investovat do nepatrně dražší technologie s nízkými provozními náklady právě proto, abychom v konečném důsledku podstatně ušetřili.
Ing. Evžen Bujnošek
projektový manažer
Facebook Youtube Email

Máte dotazy?
Neváhejte a kontaktujte nás!

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů