Představení společnosti WISTA

Kdo jsme

Kdo jsme

WISTA vyrábí a dodává na domácí i zahraniční trhy inovativní  a efektivní technologie a služby pro tryskání, lakování a metalizaci. Vysoká produktivita a nízké provozní náklady jsou hlavní kritéria společnosti od vlastního vývoje, přes konstrukci a výrobu až po následný servis.

Historie

Historie

Zlínská společnost WISTA byla založena v roce 1994 a v současné době má jediného majitele. Vlastní unikátní technologie SOLITON®, která je speciálně vyvinutá pro efektivní provoz tryskacích komor, je zaměřená hlavně na vyšší výkon a snížení provozních nákladů použitých materiálů a energií. Naše technologie jsou instalovány již v 16 zemích na 4 kontinentech.

Chcete se dozvědět, kolik
ušetříte s našim řešením?

Předběžná informace o možných úsporách - kalkulačka úspor.
Přesný propočet možných úspor - Audit zdarma.

Lidé

Lidé

Tým přibližně 20 zaměstnanců působí v odděleních výroby, skladu, konstrukce, administrativní podpory, půjčovny, servisu a prodeje technologií a náhradních dílů. Regionální obchodně techničtí zástupci zajišťují péči o své zákazníky a to včetně základní servisní podpory v daném regionu.

 

 

Výrobní zařízení

Výrobní zařízení

WISTA disponuje vlastní výrobní kapacitou, která zahrnuje pracoviště pro dělení materiálů, svařování dílů, tryskání, lakování a kompletací dílů, strojů a technologií. Společnost využívá i kooperaci s lokálními dodavateli polotovarů v oblasti kovovýroby.

Partneři

Partneři

Naši hlavní dodavatelé produktů a technologií jsou Axxiom Manufacturing (TX, USA) s produkty pro tryskání SCHMIDT. Jako jediní v Evropě jsme získali licenci na výrobu tryskacích strojů pod značkou SCHMIDT.

Dále společnost SAVIM (Itálie), která nám dodává energeticky výhodné lakovny a společnost OMSG (Itálie), pro kterou zajišťujeme výhradní zastoupení špičkových metacích strojů pro Českou a Slovenskou republiku.

Úzce spolupracujeme se společnostmi GVS-RPB, FESTO, SIEMENS, ALMIG, KENNAMETAL, NEDERMAN a DONALDSON.

 

Výzkum, vývoj, certifikace

Neustále pracujeme na zlepšování technologií tryskací techniky.

Našim hlavním cílem je efektivizace provozu.

Za posledních patnáct let vznikla řada inovativních řešení, která významně přispěla ke zvýšení spolehlivosti, životnosti a úspornému provozu.

Prakticky není prvek vy systému tryskání, sběru a třídění abraziva, který by nebyl podroben pečlivému zkoumání a následně inovačnímu procesu.

Ve spolupráci se společností SCHMIDT (TX, USA) vyrábíme a dodáváme tradičně kvalitní tryskací systémy a regulační prvky abrazivních směsí.

Společnost WISTA je:

  • Držitel certifikátu ISO 9001-2014
  • Autorizovaný výrobce tlakových tryskacích zařízení
  • Vlastní - Patenty v EU a USA
  • Užitné vzory
  • Ochranné známky WISTA®, SOLITON®, BLAREC®

 

Certifikáty a osvědčení

Certifikáty a osvědčení

WISTA je od roku 2011 držitelem platného certifikátu  zavedeného systému managementu kvality dle ISO 9001. Tento certifikát stvrzuje, že kvalita služeb, kterou poskytujeme našim zákazníkům, je opravdu na té nejvyšší úrovni. Výsledkem investic do výzkumu jsou užitné vzory a patentové přihlášky.   ... více informací.

 

Zvyšujeme úroveň znalostí

Zvyšujeme úroveň znalostí

Na základě dlouholetých zkušeností, znalostí a spolupráce s odborníky v oboru podporujeme vzdělávání uživatelů a předávání zkušeností.

Ve vlastním tréninkovém centru v sídle společnosti ve Zlíně pořádáme tréninkový program pro obsluhu, údržbu a řídící management. Účastníci programu se teoretickou i praktickou formou seznámí se správným nastavením tryskací techniky, jejích správnou a včasnou údržbou i dostanou potřebné informace jak dosáhnout a udržet co nejefektivnější provozní podmínky svých strojů a zařízení.

Pro uživatele a zájemce o vzdělání a efektivní využití tryskacích zařízení pořádáme odborné konference, semináře a ukázková roadshow.

Novinky z Facebooku

Novinky z Facebooku

V nabídce WISTA nejdete také trysky double venturi, které jsou vhodné a vysoce efektivní při tryskání nižšími tlaky na trysce 3,5 až 5,5 bar. Vyzkoušejte zvýšit efektivnost vašeho tryskání. Více na: www.wista-shop.cz/trysky-double-venturi
Ke stažení

Ke stažení

Vybrané brožury, katalogy a dokumenty jsou volně dostupné v elektronické podobě a je možné je stáhnout pro interní použití. 

Zašlete nezávaznou poptávku

Napište nám zprávu nebo nám rovnou zavolejte. Dejte nám vědět, i když o stroj nemáte zájem a chcete se třeba jen na něco zeptat. Jsme tu pro Vás.

Napsat zprávu
Nebo nám zavolejte
+420 577 113 430
facebook youtube +420 577 113 430 KONTAKTUJTE NÁS
Změnit jazyk
Česky English

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.