Představení společnosti WISTA

WISTA s.r.o. je předním dodavatel komplexních technologických řešení v oblasti povrchových úprav. Společnost WISTA byla založena v roce 1994. Vlastní unikátní technologie SOLITON®, speciálně vyvinutá pro efektivní provoz tryskacích komor, je zaměřená hlavně na vyšší výkon a snížení provozních nákladů použitých materiálů a energií. Efektivita a účinnost jsou hlavní kritéria společnosti od vlastního vývoje, přes konstrukci a výrobu až po následný servis. Komplexní systém služeb je zaměřen nejen na produkty a jejich dlouhý životní cyklus, ale významně se také věnuji rozvoji obslužného a servisního personálu formou pravidelných školení, seminářů a praktických prezentací technologických inovací.

Filosofie společnosti stojí na třech základních pilířích – Efektivita, Edukace a Technologie. Tyto pilíře se promítají do všech jejích činností. WISTA je také od roku 2011 držitelem certifikátu o zavedení funkčního systému managementu kvality v souladu s požadavky české normy ČSN EN ISO 9001:2009 a mezinárodní normy EN ISO 9001:2008 pro činnost: NÁVRH, VÝVOJ, VÝROBA, PRODEJ A SERVIS TECHNOLOGIÍ A PRODUKTŮ PRO POVRCHOVÉ ÚPRAVY, TRYSKÁNÍ, LAKOVÁNÍ A METALIZACE. Tyto certifikáty stvrzují, že kvalita služeb, kterou poskytujeme našim zákazníkům, je opravdu na té nejvyšší úrovni.

Zaměstnanec 30
zaměstnanců
Trh Více než
20 let na trhu
Země Reference v 13
zemích
Partneři Světoví
partneři
Certifikace Oprávnění a
certifikát

Naši Partneři


HISTORIE SPOLEČNOSTI

1994 - Založení společnosti

Vznik společnosti WISTA a zahájení prodeje tryskací techniky. 

1996 - Vstup zahraničního partnera

Majetkový podíl STRAALBEHEER (NL) ve společnosti WISTA. Obchodní zastoupení STRAALBEHHER pro český a slovenský trh. Zahájení výroby ručních tryskacích kabin BARON a VALET.  

1997 - Zahájení vlastní výroby

Produkce vlastních tlakových tryskacích zařízení, vzduchových tryskacích technologií sběru a třídění abraziva dle STRAALTECHNIEK (NL). První export technologií do Polska.

2002 - Rozšíření sortimentu

Rozšíření nabídky o tryskací stroje s metacími koly TST GOSTOL (SL).  

2004 - Nová partnerství s OMSG

Zahájení spolupráce s italskou společností OMSG a výhradní obchodní zastoupení OMSG pro Českou a Slovenskou republiku. Zahájení výroby tryskacích kabin VIKOMT a DUKE.  

2008 - Tryskací boxy SOLITON

Zahájení výroby efektivních technologií tryskacích boxů SOLITON. Čestné uznání za inovaci na veletrhu BVV BRNO.

2010 - Osamostatnění společnosti

Odkoupení obchodního podílu od skupiny STRAALBEHEER (NL) a osamostatnění. Účast ve finále soutěže inovačních technologií HERMES AWARD na HANNOVER MESSE.

2014 - Nové tryskací haly

Rozšíření výroby o vlastní konstrukci tryskacích hal. Prohloubení spolupráce s výrobcem lakovacích boxů SAVIM-EUROPE (VE, I) Zahájení licenční výroby tryskacích zařízení SCHMIDT (TX, USA).

2016 - WISTA roste

Výstavba nové výrobní haly a inovativního tréninkového a testovacího centra

2017 - Představení programu WISTA Efficiency 360

WISTA v číslech

Mapa
23
let zkušeností
13
zemí světa
700
úspěšných realizací
3
kontinenty
30
zaměstnanců
Facebook Youtube Email

Máte dotazy?
Neváhejte a kontaktujte nás!

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů