Technologický audit

Každé podnikatelské rozhodnutí ovlivňuje budoucnost vašeho podnikání. Pro úspěšné podnikání je zásadní učinit správné rozhodnutí ve správný čas. Aby rozhodnutí bylo správné musí být postavené na správných informacích. Společnost WISTA nabízí vypracování technologického auditu, který zahrnuje následující:

  • Monitoring stávajícího stavu
  • Nalezení příčin způsobujících nedostatky v kvalitě nebo prodražujících výrobu
  • Seřazení nedostatků dle priorit
  • Zaměření auditu na slabá místa, způsobující největší komplikace či prodražení výroby, jejichž vyřešení bude mít největší kvalitativní nebo finanční efekt
  • Porovnání odborné způsobilosti personálu – operátorů tryskačů i pracovníků údržby, technologických postupů a technického stavu zařízení
  • Ekonomické zhodnocení stávající efektivity provozu
  • Stanovení možností zlepšení a cílové efektivity provozu

Tryskací hadice v rukách při měření tlaku u tech. auditu.

Výstupem technologického auditu je zpráva s popisem nedostatků a návrhu nápravných opatření. Výsledky technologického auditu jsou využívány pro návrh řešení, které zlepší technologické procesy z pohledu plánovaných investic modernizace a rekonstrukce. Zákazník má možnost porovnat stávající řešení s možností integrace pokročilé technologie a zařízení, které přinese vyšší kapacitu, vyšší kvalitu výrobku, snížení energetických nákladů a zlepšení dopadů na životní prostředí. Technologický audit zajišťuje náš vysoce kvalifikovaný personál. Zlepšete ekonomiku svého provozu a zjistíte, kolik můžete ušetřit! Domluvte si konzultaci s naším odborníkem. 

Po dohodě provádíme TECHNOLOGICKÝ AUDIT ZDARMA
 
Mohlo by vás zajímat:
ekonomika provozu
 

Zašlete nezávaznou poptávku

Napište nám zprávu nebo nám rovnou zavolejte. Dejte nám vědět, i když o stroj nemáte zájem a chcete se třeba jen na něco zeptat. Jsme tu pro Vás.

Napsat zprávu
Nebo nám zavolejte
+420 577 113 430
facebook youtube +420 577 113 430 KONTAKTUJTE NÁS
Změnit jazyk
Česky English

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.