Vzdálená správa a monitoring

Vzdálená správa umožňuje komunikaci mezi PLC jednotkou instalovanou v technologii u zákazníka a vzdáleným počítačem. Jde o zabezpečené připojení jehož výhodou je například snadná aktualizace softwaru nebo optimalizice parametrů technologie bez nutnosti fyzické přítomnosti servisního technika. Šetři se tím zásadně nejenom čas, ale i peníze zákazníka.
 
 
 
 
SOLITON App je nástroj, který sleduje, sbírá, vyhodnocuje a zobrazuje dostupná data z programovací jednotky PLC na počítači nebo v užším rozsahu i na mobilním telefonu. Manažer, který je odpovědný za tryskací halu, má kdykoliv dostupné aktuální i dlouhodobé (statistické) informace o dění v hale a to jak v číselné, tak i grafické podobě. Ví na sekundu přesně, kolik času se věnovala každá směna tryskání, kdy byl zapnut tryskací stroj, i jak dlouho jela technologie zbytečně naprázdno. Má také přehled, zda se dodržuje předepsaný interval údržby technologie. Na důležité servisní prohlídky systém dopředu automaticky upozorňuje jak údržbu, tak i manažera, popřípadě externí firmu. Případná porucha je okamžitě hlášena i servisnímu týmu výrobce.
 

 

SOLITON App také dokáže sledovat ekonomiku a následně efektivitu tryskací haly ve zvolené časové periodě. Zde je nutné některé údaje vložit do systému manuálně, jako například množství abraziva, spotřeba energie, hodinová mzda operátora a podobně. Od roku 2018 je dostupná i verze, kde lze sledovat ekonomiku jednotlivých zakázek, například jaké byly náklady na jeden otryskaný podvozek, včetně doby trvání celého procesu.

Aplikace obsahuje i informační část, ve které je možné najít základní tabulky pro efektivní tryskání, odkazy, důležité odkazy a jiné informace.
 
 
SOLITON App je nástroj pro společnosti, které chtějí zvyšovat produktivitu práce v tryskací hale. Dokáže porovnávat ekonomiku pro jednotlivá období a lépe definovat parametry pro stanovení norem jak pro operátora, tak i údržbu technologie. Neméně důležitá je také možnost do budoucna implementovat aktuální stav zakázky do celopodnikového informačního systému přes definovaný API.
 
 

Zašlete nezávaznou poptávku

Napište nám zprávu nebo nám rovnou zavolejte. Dejte nám vědět, i když o stroj nemáte zájem a chcete se třeba jen na něco zeptat. Jsme tu pro Vás.

Napsat zprávu
Nebo nám zavolejte
+420 577 113 430
facebook youtube +420 577 113 430 KONTAKTUJTE NÁS
Změnit jazyk
Česky English

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.