TRYSKACÍ BOX SOLITON COMPACT - STŘEDOČESKÝ KRAJ

Středočeský kraj je bohatší o další tryskací box pro povrchové úpravy od společnosti WISTA. Vývoj jde stále dopředu a efektivní tryskací technologie SOLITON, která má bezkonkurenční parametry v nízkých provozních nákladech a vysoké produktivitě, se nově začala vyrábět i ve verzi SOLITON Compact.

Díky tomu došlo nejenom ke snížení pořizovacích nákladů na tryskací box pro koncové uživatele, ale i ke snížení celkové doby potřebné na instalaci, což se opět pozitivně projeví na nižší prvotní investici. Zákazník v tomto případě nemusel vůbec investovat do budování drahých a hlubokých základů. Pískovací box je postaven na nulové podlaze bez podúrovňových základů.

Společnost WISTA vyrábí tryskací technologii, která dokáže i za těchto podmínek zajistit efektivní celoplošný sběr abraziva.

Máte starý pískovací box nebo uvažujete o nové, moderní a efektivní technologii tryskání? Chcete sledovat online, co se ve vaši tryskací hale právě děje? Jak ekonomicky tryskáte dnes nebo za určitou časovou periodu?  A co obsluha a údržba? Byla někdy na školení nebo opakuje chyby, které se „naučila“ od svých předchůdců? Na školení by však měl jít především manažer odpovědný za pískovací box. I pro tuto skupinu máme na míru ušité školení.

Kontaktujte nás ještě dnes.

Nezáleží, jestli jste je sídlo vaši firmy Praha, Středočeský kraj nebo Košice. Naši regionální obchodně techničtí  zástupci vás rádi navštíví a prověří, jak efektivně tryskáte. Změří a navrhnou menší nebo větší úpravy stávající technologie, abyste tryskali rychleji a levněji.

 

Parametry tryskacího boxu:

  • Tryskací box pro tryskání ocelových výrobků SOLITON
  • Rozměr 7 x 4 x 3,5m
  • Kompaktní modul pro svislou dopravu, čištění a zásobník abraziva s integrovanou tryskací jednotkou AXXIOM SCHMIDT
  • Jednostranně zavážený kolejovým vozíkem
  • S celopodlahovým sběrem abraziva
  • Sdružený pneumatický pohon podlahového sběru FESTO
  • Filtrace s HEPA filtrem pro vypouštění vzdušniny do vnitřních prostor
  • Řízení technologie PLC jednotkou SIEMENS
  • Vestavba na nulovou podlahu bez podúrovňových základů
Facebook Youtube Email

Máte dotazy?
Neváhejte a kontaktujte nás!

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů