Tryskací kabiny Vikomt

Tryskací kabiny Vikomt

Tryskací kabiny Vikomt

Tryskací kabiny VIKOMT jsou robustní tryskací kabiny připravené jako základní prvek pro speciální využití. Široká škála vnitřního pracovního prostoru kabiny, řada příslušenství a modifikací uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

Kabina je vyrobena z kvalitní oceli. Filtrace i recyklace abraziva jsou standardně samostatné prvky, které nejsou pevně spojeny s tělem kabiny a tím umožňují lépe využít, velmi často omezený, prostor pro tryskání. Např. filtraci lze umístit za zeď do vedlejší místnosti.

Vstupní tlak lze snadno regulovat pro docílení požadované kvality očištěného povrchu. Doporučený max. pracovní tlak je 7 bar. Vyrábí v injektorové i tlakovém provedení.  Vyrobeno ve Zlíně!

Výhody

 

Nejvyšší efektivita tryskání na trhu

Tryskáte rychleji s minimální spotřebou abraziva a to díky celkovému designu tryskací kabiny. Poměr výkon vs. cena patří k nejlepším na trhu. Máme mnoho referencí a v případě zájmu můžeme některou navštívit.

Robustní stavebnicová konstrukce

Jsme výrobci a vyrábíme tryskací technologie pro profesionální použití s možností úprav designu. Dlouhá životnost a spolehlivost jsou našim standardem. Stavebnicový systém umožnuje změnit injektorovou verzi za tlakovou a naopak. Nebo můžete mít obě verze v jedné kabině.

Kvalitní filtrace

Používáme patronovou filtraci od světové špičky na trhu – firmy DONALDSON, která se vyznačuje i dvojnásobnou filtrační plochou oproti konkurenci a vysokou účinností. V kombinaci s HEPA filtraci může být vzduch po filtraci vypouštěn do prostoru, kde jsou zaměstnanci a nemusí se vypouštět ven z budovy, což přináší velké energetické ztráty v zimních měsících.  Část vzduchu po filtraci se vrací zpět kabiny a tím dochází ke zrychlení odvodu prachu a lepší viditelnosti při tryskání pro obsluhu.

Spolehlivý servis

Společnost WISTA má dostupné většinu náhradních dílů ve skladových zásobách a i po mnoha letech jsme schopni, dle výkresové dokumentace, vyrobit a dodat díl, který již není v aktuální produktové řadě.  V případě nutnosti servisního zásahu jsme schopni zareagovat velmi rychle.

Možnost vyzkoušení před zakoupením

Tryskací kabinu je možné zapůjčit v naši půjčovně nebo můžete přijet k nám do Zlína a otestovat kvalitu otryskaného povrchu v injektorové nebo tlakové kabině. Samozřejmostí je široký výběr abraziva v různých frakcích (zrnitosti abraziva).

facebook youtube +420 577 113 430 KONTAKTUJTE NÁS
Změnit jazyk
Česky English

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.